Dobór odpowiedniego prześcieradła do naszego łóżka – o czym należy pamiętać przed zakupem, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej, etc.

Wybór odpowiedniego prześcieradła to nie tylko dopasowanie go do rozmiarów naszego materaca – znajdziemy bowiem prześcieradło w zasadzie na każde wymiary, dlatego też tym akurat nie Czytaj dalej Dobór odpowiedniego prześcieradła do naszego łóżka – o czym należy pamiętać przed zakupem, jakie tworzywo sprawdzi się najlepiej, etc.

Dbanie o pościel i utrzymanie jej w dobrym stanie. Czy i jak należy prasować, w jakich warunkach prać, co ile wymieniać pościel, poszewki, etc.

Dbanie o porządek w sypialni jest bardzo ważne, tak samo zresztą jak zadbanie o dobry stan naszej pościeli. To pod nią śpimy w zasadzie każdego dnia i to dzięki niej nasz sen jest ciepły i Czytaj dalej Dbanie o pościel i utrzymanie jej w dobrym stanie. Czy i jak należy prasować, w jakich warunkach prać, co ile wymieniać pościel, poszewki, etc.

Dobór pościeli dla dziecka/niemowlęcia. Jakich materiałów należy unikać, a które sprawdzą się najlepiej?

Jedną z najważniejszych rzeczy, jakie trzeba zapewnić dziecku nawet jeszcze przed jego przyjściem na świat jest oczywiście łóżeczko, bo to przecież spanie jest jedną z najczęstszych czynności, jakim oddają Czytaj dalej Dobór pościeli dla dziecka/niemowlęcia. Jakich materiałów należy unikać, a które sprawdzą się najlepiej?

Poradnik dot. przechowywania pościeli. Jak zadbać o właściwą cyrkulację powietrza (wietrzenie co jakiś czas), czego uniknąć by nie uszkodzić materiału, etc.

Mogłoby się wydawać, że dbanie o pościel to dość błaha sprawa, ale okazuje się, że jest to bardzo ważna rzecz i coś, o czym powinniśmy pamiętać, robiąc zwyczajowe porządki. Każdy chciałby zasypiać Czytaj dalej Poradnik dot. przechowywania pościeli. Jak zadbać o właściwą cyrkulację powietrza (wietrzenie co jakiś czas), czego uniknąć by nie uszkodzić materiału, etc.

Jak utrzymać w dobrym stanie różne rodzaje koców? W jaki sposób prać i suszyć koce polarowe, wełniane, akrylowe, etc. aby ich nie zniszczyć?

Koc to podstawa w każdej sypialni – nie tylko można nim okryć na przykład łóżko, ale też skorzystać z niego w trakcie zimnych, jesiennych wieczorów, kiedy to można się Czytaj dalej Jak utrzymać w dobrym stanie różne rodzaje koców? W jaki sposób prać i suszyć koce polarowe, wełniane, akrylowe, etc. aby ich nie zniszczyć?